Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 1. Do kogo skierowana jest oferta STUDIO-ME?
  • Oferta skierowana jest do początkujących jak i zaawansowanych fotografów. Podczas dedykowanych wyjazdów jesteśmy w stanie wiele się nauczyć, dlatego nasze wyprawy to również fantastyczne warsztaty fotograficzne. Prosimy jednak o zapoznanie się z obsługą własnego aparatu, aby podczas podróży można było skupić się na innych aspektach fotografowania.
 2. Czy mogę skorzystać z innego połączenia lotniczego?
  • Tak, oczywiście. Podana cena oparta jest na połączeniu liniami WizzAir z Katowic do Dubaju ale możemy zorganizować również połączenia z innego lotniska w kraju lub zagranicą wg Państwa preferencji wówczas cena podawana będzie indywidualnie.
 3. Gdzie będziemy zakwaterowani?
  • Cała grupa zakwaterowana będzie w hotelach 3 i 4 gwiazdkowych w pokojach wg wybranej opcji pokoi (jednoosobowych lub dwuosobowych)
 4. Czy w cenę wyjazdu wliczone jest wyżywienie i napoje?
  • W cenę wyjazdu wliczone są śniadania w hotelu, kolacja na zakończenie safari oraz na statku w Marinie. Oprócz tego nie zostały uwzględnione inne posiłki oraz napoje podczas całego pobytu. Program wycieczki został przygotowany z uwzględnieniem przerwy na lunch oraz kolacje w centrach handlowych, gdzie jest duży wybór restauracji oraz miejsc szybkiej obsługi.
 5. Czy będzie czas wolny oraz czas na indywidualne zwiedzanie?
  • Przygotowany program wycieczki uwzględnia również czas wolny, kiedy można udać się na indywidualne zwiedzanie czy po prostu dłuższy odpoczynek. Ponadto, jeśli nie będziecie chcieli Państwo uczestniczyć w jakimś punkcie programu wystarczy o tym poinformować. Znając Państwa indywidualne preferencje będę również w stanie polecić interesujące miejsce.
 6. Czy program wycieczki może ulec zmianie?
  • Nie przewidujemy zmian w przygotowanym i podanym do Państwa informacji programie wycieczki. W wyjątkowych sytuacjach jednak może się zdarzyć, że jakiś punkt programu ulegnie zmianie, z różnych przyczyn o czym zostaniecie Państwo poinformowani.
 7. Jak przygotować się do foto-wyprawy i co powinienem spakować?
 8. Jaki sprzęt powinienem ze sobą zabrać?