Serdeczne witamy na stronie internetowej STUDIO-ME, która została przygotowana z myślą o fotografach, zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę foto-wypraw do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która, mamy nadzieję, spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Czym różni się foto-wyprawa STUDIO-ME od zwykłego wyjazdu turystycznego? Przede wszystkim tym, że nasze wyprawy organizowane są w grupach do max 10 osób plus przewodnik. Pogram przygotowany jest z myślą o fotografach z uwzględnieniem interesujących miejsc, które warto odwiedzić oraz najlepszej pory dnia do wykonania ciekawych ujęć. Oprócz tego na każdy punkt naszego programu przeznaczyliśmy odpowiednia ilość czasu, aby było można poeksperymentować z różnymi ustawieniami oraz kompozycją.  Czasami dopiero za którymś z kolei ujęciem otrzymujemy zamierzony efekt a zwykle na takie eksperymenty nie ma czasu podczas zorganizowanych wypraw turystycznych. Oprócz tego możliwość odwiedzenia miejsc wraz z osobami, które mają podobne zainteresowania i umiejętności to dodatkowa frajda. Nikt nie narzeka i nie nudzi się. Można wymienić się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniami i przy okazji wiele nauczyć, dlatego nasze wyprawy to również wspaniałe warsztaty fotograficzne.

Dlaczego Zjednoczone Emiraty Arabskie? – Zarówno pod względem kulturowym, obyczajowym jak i architektonicznym Zjednoczone Emiraty Arabskie bardzo różnią się krajów europejskich i warto jest je bliżej poznać. Kraj ten należy do najbardziej rozwijających się i najbogatszych państw Azji Zachodniej. Już sam fakt, że jedno z najbardziej architektonicznie interesujących miejsc na świecie powstało na pustyni i to w przeciągu niespełna 50 ostatnich lat wzbudza podziw i zainteresowanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z NASZĄ OFERTĄ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *